Proč nejsou pouzdra v trafikách?!

09. 09. 2017

Když jsme spustili MERRI a trochu se otrkali, rozhodli jsme se, že vytvoříme velkou manufakturu a tak jako Baťa „obul celý svět“ tak i my naučíme všechny kuřáky používat naše tabatěrky. Měli jsme za sebou tak první tři slavné měsíce, což znamená tak 4 nebo 5 prodaných pouzder a naše sebevědomí bylo na vrcholu – začali jsme oslovovat trafiky. Vyzkoušeli jsme rozeslat stovky emailů na snad skoro každý email, ke každé trafice. Ale jak se ukázalo, nejtěžší překážkou bylo vysvětlit majitelům trafik, co to vlastně chceme prodávat. Tak jsme to začali zkoušet přes komisní prodej, ale po půl roce jsme si jen chodili vyzvednout to samé množství pouzder, které jsme do obchodů předtím donesli… J Problém nebyl ani tak v tom, že by se lidem naše pouzdra nelíbily, ale nikdo je neznal a trafikanti nechtěli mít na krámě naše plakátové manuály.

Když jsme získali kontakt na největšího českého distributora s nejrozlehlejší sítí trafik, měli jsme za to, že se blízká na lepší časy. Po několika měsících vyjednávání jsme se dozvěděli krutou pravdu: „Pánové, kdybychom se rozhodli, že chceme prodávat pouzdra na tabák, tak si je necháme poslat z Číny za 30 korun kus, tak se nezlobte“. A tím naše snahy utichly…

Možná se to ještě jednoho dnes změní, ale v současnosti je možné pouzdra pořídit pouze na našem eshopu a v Signature store.